טיפולים הוליסטיים
אם אתם שואלים את עצמכם "לאן נעלמה שמחת החיים" ומרגישים שאין לכם חשק לכלום - סימן שהגיע הזמן לחזור ולהתחבר לילד שבכם ולהחזיר את הברק לעיניים!
אז מהו הטיפול ההוליסטי?
"רפואה הוליסטית - הוא שם כולל לגישות ברפואה האלטרנטיבית, המדגישות את הצורך בבחינת גופו, רגשותיו, אופן חשיבתו וסביבתו של החולה ככלל, ולא רק את האיבר הבודד או את התפקוד המובחן." - ויקיפדיה
מיליוני אנשים בעולם בחרו לעבור לרפואה הוליסטית כי היא יודעת ליצור ריפוי אמיתי במקור הבעיה. הרפואה ההוליסטית מתייחסת אל המטופל כמכלול של מרכיבים פיזיים מנטאליים ריגשיים ואנרגטיים, בניגוד לרפואה המערבית המקובלת כיום שבה ישנה התייחסות רק לסימפטומים הפיזיים ולא תמיד יוצרת ריפוי אמיתי ומתמשך.
אז למה צריך את הטיפול ההוליסטי?
באמצעות הטיפול ההוליסטי נוכל לראות ולהבין מהם השינויים שאנחנו צריכים לעשות במערכות היחסים, בתחום עיסוקנו או בתחומים משמעותיים נוספים בחיינו. רק לאחר שנזהה את אותה הסיטואציה הדורשת תיקון או החלפה מעברנו הרחוק, תחזור ההרמוניה לחיינו ונוכל להמשיך את המסע שלנו מתוך שמחה וסנכרון.
פעמים רבות אותה סיטואציה נובעת מאירועי עבר אותם אנו נושאים מתקופות חיינו המוקדמות ועד שלא יתקיים תהליך של ריפוי על אותם האירועים, לא יוכל להתבצע ריפוי אמיתי המשתקף בחיינו בזמן הנוכחי.
במהלך הטיפול ההוליסטי תוכלו לגלות ולהבין בעצמכם מה הם אותם הסימפטומים שאתם חווים ואיפה נמצא שורש הבעיה .
מטרתו של האבחון ההוליסטי הוא להעלות מעל פני השטח (מהתת מודע למודע) את אותם אירועי העבר, האירועים הטראומתיים אשר חוויתם בתקופות חייכם המוקדמות, ולהתעמת עם אותם הרגשות העוצמתיים שליוו את אותם אירועים אלו, אשר הובילו לדפוסי חיים ומחשבות המנהלים את חייכם כיום.
מעצם פעולת הגילוי והעלאת אותם האירועים והתמודדות עם הפחד התהומי מהרגשות שליוו אירועים אלה, כבר תוכלו ליצור את תחילתו של תהליך הריפוי בחייכם, וזאת דרך ניפוץ מעגל הפחד האין סופי שיצר התת מודע על מנת להסתיר מכם את אותם האירועים בכדי שלא תיאלצו לחוות את אותם הרגשות.
ברגע בו תחוו בעוצמה ותתעמתו עם רגשות אלו, יסתיים לו "מעגל הקסמים" שניהל את חייכם ורק כך יוכל להיווצר ריפוי עמוק ושורשי בגוף הרגש, מה שיוביל ליצירת אמונות ודפוסי מחשבה חדשים ממקום נכון ובריא יותר.
בסוף תהליך האבחון תעמוד לנגד עינייכם ההבנה של "מה הם אותם האירועים שניהלו את חייכם עד לרגע זה", ומעצם ידיעה זו תוכלו להתחיל לשחרר את אותם הרגשות והפחדים שיצרו מגבלות וניהלו את חייכם, כך תוכלו להתחיל לפעול עם מחשבות תומכות חדשות ולהתנהל ממקום רגשי משוחרר מרגשות נמוכים אלה.
ככל שתתעמקו באבחון ותקדישו מחשבה וזמן לענות על השאלות - כך תוכלו להגיע יותר ויותר לעומקם של האירועים והרגשות היוצרים הגבלות ותקיעויות בחייכם.
ניסיון טיפולי של אסף
אסף אלמוג הוביל מאות אנשים לשחרור אמונות מגבילות ועזר להם להחזיר את העוצמה לחייהם.
במהלך השנים האחרונות הוביל אסף אנשים רבים לפריצות דרך משמעותיות בחייהם וטיפל באין ספור מקרים של אנשים שחוו חסמים בתחומי חיים משמעותיים כגון הגשמה עצמית, בעיות בזוגיות, שפע כלכלי, ועוד תחומים אחרים.
תהליכים אלו הועברו במסגרות של טיפולים אישיים, סדנאות, תהליכי דמיון מודרך ומדיטציות. בזכות אותם התהליכים שאסף העביר אנשים יצרו זוגיות משגשגת, שפע כלכלי, חיבור ליעוד, אושר בלתי נדלה, והתבוננות על כל המתרחש בחייהם ממבט עליון עם חיוך רחב ושמחה בהבנה כי כל אשר הם חווים הוא בסה"כ משחק. 

טיפול הוליסטי מרחוק
הטיפול ההוליסטי מרחוק אינו שונה בתכליתו מטיפול פיסי ולעתים אף עדיף שכן אין את מגבלת הקרבה 
הפיסית ולעיתים נוטה המטופל להיפתח אף יותר מהר בטיפולים אלו .
כמו בתהליך הריפוי הפיסי גם בטיפול מרחוק יבוצעו השלבים הבאים :
1. שיחת רפו להכרות ולאבחון הנושאים המבקשים ריפוי מעל פני השטח וההבנה מה עומד מתחת לפני השטח.
2. יציאה לתהליך עומק המשלב תהליך בדימיון מודרך תמסור אנרגטי תקשור וכלים נוספים.
3. הטמעת והעלאת התהליך שבוצע מהתת מודע למודע ויצירת חיזוקים ותמיכה בפיסי לקיבוע ועיגון תהליך הריפוי.
טיפול הוליסטי מפגש פיסי
הטיפול ההוליסטי הפיסי יעבור דרך יבוצעו השלבים הבאים : 
1. שיחת רפו להכרות ולאבחון הנושאים המבקשים ריפוי מעל פני השטח וההבנה מה עומד מתחת לפני השטח.
2. יציאה לתהליך עומק המשלב תהליך בדימיון מודרך תמסור אנרגטי תקשור וכלים נוספים.
3. הטמעת והעלאת התהליך שבוצע מהתת מודע למודע ויצירת חיזוקים ותמיכה בפיסי לקיבוע ועיגון תהליך הריפוי.
טיפול מפגש סדנה
אנחנו יודעים עד כמה קשה לחולל שינוי דרסטי ופתאומי באורח החיים בכוחות עצמנו, לכן הרכבנו במיוחד עבורך מפגש סדנה מרגש אל מול חוף הים שבמהלך 3 שעות עוצמתיות אסף אלמוג - קואצ'ר רוחני והמייסד של פורטל העידן החדש, יעזור לך לתכנן מחדש את מסלול חייך ויתן לך את הכלים הפרקטיים להגשמה עצמית שילוו אותך כל הדרך במסלול חייך המחודש.
Hi I'm         
Jeremy Jackson
 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas porta orci ut nisi laoreet, eget hendrerit nisi sagittis. Nam rutrum, arcu vel pellentesque interdum, risus est sodales purus, sit amet congue felis felis non metus. Aliquam nunc ante, venenatis facilisis scelerisque in, vehicula sit amet mauris. Curabitur tempor ullamcorper porta. Quisque et massa in massa ullamcorpe .

 Consectetur id vel elit. Etiam eleifend urna ac mauris sollicitudin, eget porta enim fringilla. Morbi ultricies orci a bibendum varius. Nulla facilisi. Aenean sagittis pharetra augue, quis viverra leo fermentum consectetur. Pellentesque viverra dui vitae nisl blandit eleifend. Nam laoreet semper felis at luctus. Quisque eget commodo magna.

 Maecenas consequat quis magna pellentesque tincidunt. Suspendisse potenti. Quisque lacus sapien, suscipit a malesuada et, laoreet et eros. Mauris malesuada aliquet odio, in vulputate magna commodo sed. Phasellus non pretium elit.